• Comenius Programı kapsamında öğretmen öğrencilerine ders veriyor.comenius logo

    Comenius Okul Eğitimi Programı

   Comenius Programı, genel olarak, okul eğitiminde kaliteyi artırmayı ve Avrupa boyutunu güçlendirmeyi hedefleyen bir hayatboyu öğrenme programıdır.

   

  Comenius Programı, öğrenciler ve eğitim personeli arasında Avrupa kültür ve dil çeşitliliği ile değerleri hakkında bilgi ve anlayış oluşturmayı, iş birliğini güçlendirmeyi, aktif bir Avrupa vatandaşı olma yolunda öğrencilerin kişisel gelişimleri için gerekli olan temel becerileri ve yeterlilikleri edinmelerini amaçlamaktadır. Programa dahil ülkeler 27 AB üyesi ülke, Norveç, Lihtenştayn, İzlanda, Hırvatistan, İsviçre ve Türkiye’dir.

  Devamını oku...

5.Gün - Comenius Kapsamında Ortak Ülkeleri Ağırladık…

16 May 2014 Comenius 0 yorum
Öğeyi Oyla
(5 oy)

Son gün İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesine gidilmiş ve  Ziraat Fakültesi Dekanının  makamında yapılan karşılama sonrasında Örnek Meyve Koleksiyon Bahçesi, Ceviz Bahçesi ve ardından Kayısı Serası gezilerek bu bahçelerle ilgili bilgi alınmıştır.

Bu 5 günlük süre zarfında misafir öğrencilerimiz okulumuz öğrencilerinin evlerinde kalarak beraber vakit geçirmişlerdir.

Şehrimizin birbirinden ünlü lokantalarına yemek kültürümüzü de tanıtmak amacıyla gidilmiş ve birlikte hoşça vakit geçirilmiştir.

Projemiz kapsamında şehrimize gerçekleştirilen ziyaret boyunca öncelikle bizden desteğini hiç esirgemeyen velilerimize, organizasyonun en iyi şekilde yürütülmesinde emeği için Okul Yönetimine, misafir öğrenci ve öğretmenleri en sıcak şekilde karşılayan okulumuz öğretmen ve öğrencilerine çok teşekkür ederiz.

Okunma 3519 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 21 May 2014 09:35

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

comlogoecogeothekanadalogo.pngtubitak.jpgmatematik_logo3.jpgYGA2.jpgBTEC Logo K12NET Logo

E-Bülten Üyeliği

 Üye olduğunuz taktirde e-bülten olarak önemli gelişmeleri sizinle paylaşırız.
E-Posta:

 

İLETİŞİM

TED Malatya Koleji İnönü Üniversitesi Yerleşkesi - MALATYA

 • Tel: +90 422 341 03 73
 • Fax: +90 422 341 11 36

Sosyal Medya

Sosyal medyadayız. Bizi takip edin.

FacebookTwitterYouTubeInstagramVimeoRss

QR-Kodu

QR-Code dieser Seite

YÖNETİCİ GİRİŞİ