TED Malatya Koleji Ana Sınıfından Sosyal Sorumluluk Projesi

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Öğrencilerimiz ve velilerimiz ile yürüttüğümüz tüm çalışmalar, sosyal sorumluluk bilincinin korunarak gelişmesi ve yayılmasını hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda örnek bir davranış da minicik, sevgi dolu kalpleri ile TED Malatya Koleji Ana Sınıfımızdan geldi.  

TED Malatya Koleji Ana Sınıfımızın öğrencileri ve velilerimiz, Malatya ilimizde bulunan devlet anaokullarımıza okul öncesi öğrencilerine yönelik kitap ve oyuncak yardımında bulundu.

Ulu Önderimiz M. Kemal Atatürk’ün de dediği gibi; " En iyi kişi; kendinden çok ait olduğu sosyal toplumu düşünen, onun varlığının ve mutluluğunun korunmasına kendini adayan insandır. İnsanları mutlu edecek tek vasıta; onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünyanın barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmasıyla mümkün olacaktır."

Bu sosyal sorumluluk projesinde emeği geçen ana sınıfı velilerimize ve bizi oyuncak ve kitap dağıtımda yalnız bırakmayan velilerimize teşekkür ederiz.

Okunma 673 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

comlogoecogeothekanadalogo.pngtubitak.jpgmatematik_logo3.jpgYGA2.jpgBTEC Logo K12NET Logo

E-Bülten Üyeliği

 Üye olduğunuz taktirde e-bülten olarak önemli gelişmeleri sizinle paylaşırız.
E-Posta:

 

İLETİŞİM

TED Malatya Koleji İnönü Üniversitesi Yerleşkesi - MALATYA

  • Tel: +90 422 341 03 73
  • Fax: +90 422 341 11 36

Sosyal Medya

Sosyal medyadayız. Bizi takip edin.

FacebookTwitterYouTubeInstagramVimeoRss

QR-Kodu

QR-Code dieser Seite

YÖNETİCİ GİRİŞİ